درباه ما

رادگام، توسط شماری از وکلای باتجربه و دانش‌آموخته بهترین دانشگاه‌های ایران به عنوان یک کارآفرینی در حوزه مسائل حقوقی در بهار 1401 شمسی راه اندازی گردیده است.

این سایت یکی از پرتال‌های اطلاع‌رسانی و مشاوره درباره مسائل حقوقی، ثبتی و قضایی است که به اشخاص حقیقی و حقوقی کشورمان برای آگاهی درست و صحیح از این موضوعات، کمک می‌کند.

رادگام، همگام حقوقی مطمئن ایرانیان عزیز در سراسر جهان است. مشاوران مجرب و کارآزموده رادگام، آماده ارائه مشاوره‌های لازم در حوزه های ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت اختراع، تغییرات شرکت‌ها، موسسات و هم‌چنین کلیه مقولات ثبتی و قضایی هستند تا موکلان ما با اطلاعات کافی، وارد فرآیندهای ثبتی و حقوقی در ایران شوند.

در بخش وبلاگ سایت رادگام، تلاش شده تا کلکسیونی از مقالات ثبتی و حقوقی با تمرکز بر روی پا‌سخ‌گویی به پرسش‌های متداول هموطنان در این زمینه‌ها، ارائه شود تا مخاطبان سایت پیش از آن‌که تبدیل به موکلان رادگام شوند، درک درستی از فرآیندهای اداری و قانونی مربوطه داشته باشند.

توصیه ما به مخاطبان سایت آن است که مطالب بخش وبلاگ که موضوعاتش بر اساس کلید واژه های پر سرچ ایرانیان در گوگل انتخاب شده و هر هفته نیز به روز رسانی می‌شود، مطالعه کرده و لینک مطالبی که مناسب خود و همکاران است را برای آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی که عضو هستند ارسال کنند.

میلیون‌ها پرونده در دستگاه‌های قضایی کشور ثبت شده و فعال است و به مرحله مختومه سازی نرسیده است. بنابراین در 31 استان کشور، شاهد بیش از 10 میلیون پرونده هستیم که اکثر آن‌ها، بدون حضور وکیل یا وکیل مجرب در روند دادخواهی قرار گرفته و این می‌تواند ضمن اطاله دادرسی، خساراتی را هم برای دستگاه قضا و هم خواهان در روند دادرسی به دنبال داشته باشد.

اگر شما با حضور یک وکیل مجرب، در فرآیند دادرسی حاضر شوید، می‌توانید به طور شایسته و بایسته از حقوق خود دفاع کنید و حق خود را از خوانده بستانید. عدم اطلاع صحیح از قانون، سبب می‌شود که خواهان نتواند به درستی طبق آئین دادرسی کشور، مطالبات خود را درخواست کند که بعضا به شکست یا محکومیت خواهان در برابر خوانده منجر می‌گردد.

تلاش ما در رادگام ، احقاق حقوق حقه خواهان است. تبدیل کردن مخاطبان به مخاطبان آگاه از نظر مسائل حقوقی و سپس انعقاد قرارداد رسمی با آن‌ها و حمایت همه جانبه از حقوق موکلین در محافل قضایی کشور.

اگر شما در خارج از کشور هستید و شخصیت حقیقی یا حقوقی دارید، می‌توانید با عقد قرارداد رسمی با رادگام، از خدمات یک مجموعه حقوقی حرفه‌ای در ایران استفاده کرده و گام‌های مطمئن درستی در راستای رسیدن به نیازهای حقوقی و ثبتی خود در ایران عصر 1400 شمسی بردارید.

شما در هر ساعت شبانه‌روز می‌توانید سوالات و پرسش ها و نظرات خود را از طریق تکمیل فرم ارتباط با ما، به مدیریت سایت ارسال کرده تا پس از بررسی محتوای ارسالی از سوی مخاطبان عزیز، راهنمایی لازم به مخاطب با حفظ حریم خصوصی ، ارائه گردد.

با استخدام وکیل مجرب، در جاده ی حقوقی، ایمن و مطمئن برانیم.

مشاوره حقوقی رایگان و تنظیم زمان مشاوره حضوری